Niepodlegle na stole!Dzień Niepodległości obchodzę zawsze uroczyście zawsze od lat 10. Teraz będzie ten 11 raz. Urodziny mojej córki to bardzo ważny dzień. Dodatkowo w tym roku mój dziadek, gdyby żył obchodziłby swoje setne urodziny. Tak, wiem jestem sentymentalna :) Kiedy do studia trafił "Pułaski" poczułam ekscytację. Stylizacja miała być w klimacie niepodległościowym, w tonie eleganckim i z polotem.Jako, że porcelana posiada złoty wzór, postanowiłam wykorzystać w aranżacji złote dodatki. Zamiast standardowych, czerwonych róż postawiłam na koralowe gałązki storczyków.

Nie pierwszy raz widzicie u mnie tak piękną porcelanę. Dodam, że zobaczycie jeszcze nie raz.
Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów - Chodzież potrafią zachwycić!

Cudownego weekendu Wam życzę!

Zoyka


Zobacz inne posty

8 komentarzy:

 1. Przepiękna zastawa, myśle że to chluba Polskich Fabryk Porcelany. Zdradź Zoyka proszę, ile trzeba sobie odłożyć na tej jakości zastawę? Chciałabym raz a dobrze kupić sobie jakiś ładny ekspress.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne, biało-czerwone dodatki i elementy dekoracyjne stołu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Połączenie kolorów które zaprezentowałaś jest wręcz genialne. Moim zdaniem jedyne słuszne. Wszystko pasuje do takich zestawów jak i takie zestawy wszędzie będą wyglądać dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Imponujące zdjęcia. Mało kto przykłada taką uwagę do zdjęć na blogach. Podziwiam Cię za to. Klimat na stole też musi być, warunki takie jak te na pewno wpłynęłyby nawet i na smak potraw! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie najlepszy blog z najlepszymi zdjęciami o takiej tematyce. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny pomysł i piękne zdjęcia, gratuluje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne fotki i niesamowity klimat. Niepodległa pęka z dumy :-) Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !