Ambiente z KrosnemKochani, w dniach 9-13 lutego 2018 we Frankfurcie odbyły się największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie – Ambiente. W tym roku padł rekord: impreza zgromadziła wystawców z 89 rynków oraz zwiedzających z 168 państw, czyniąc tegoroczną imprezę „the most international ever!”.
Tegoroczne targi były wyjątkowe dla marki KROSNO! Zaprezentowali nowe logo, nowe materiały wizerunkowe, makiety przyszłych opakowań dla linii Premium i Casual oraz portfolio produktów marki KROSNO na 2018 rok.
 


Stoisko Krosno Glass wyróżniało się na tle innych, zarówno dzięki ofercie produktowej, jak i wyjątkowej oprawie. Postawili na połączenie drewna pochodzącego z Bieszczad, metalu i oczywiście niesamowitego szkła, które na tym tle prezentowało się doskonale, wzbudzając zachwyt zwiedzających. O wrażenia estetyczne i inspiracje w aranżacji stołów zadbałyśmy my : ja - Zoyka i Ania Nowak – Cooka, wspierane przez niesamowitego barmana Piotra Sajdaka i przesympatycznych baristów - Łukasza i Norberta.Zresztą zobaczcie sami jakie aranżacje przygotowałam dla Krosna podczas mojego 3-dniowego pobytu we Frankfurcie. Krośnieńskie szkło jest po prostu tak wdzięcznym produktem do pracy, że w głowie rodziły mi się coraz to nowsze aranżacje. Z góry chciałam też podziękować Polskim Fabrykom Porcelany Ćmielów-Chodzież, za to, że specjalnie dla mnie przywieźli na Ambiente talerze które wykorzystałam właśnie do moich stylizacji.Wiecie doskonale jak bardzo lubię eksperymentować z kolorami, strukturami, fakturami i tutaj mogłam zaszaleć, gdyż miałam w pełni wolną rękę. Takie zaufanie do mojej pracy sprawia, że powstają coraz to lepsze aranżacje. Oczywiście każdy stół sfotografowałam osobiście :)

Który stół przypadł Wam najbardziej do gustu? 
Macie swojego faworyta?

Do następnego napisania!

Zoyka


Zobacz inne posty

5 komentarzy:

 1. Bardzo eleganckie szkło i piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna kolekcja. Zdjęcia są genialne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co mi się bardzo podoba, to że na zdjęciach każde szkło tak pięknie się świeci i błyszczy :) Fantastyczny efekt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnóstwo wspaniałego szkła, które bardzo lubię. Niestety jestem niezdarą, więc zbiłem większość zestawów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Inspirujące i ciekawe wpisy !

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !