Projekt Luxury i witryna Avignon


Pewnie już widzieliście ten baner powyżej. Świadczy to tylko o tym, że jestem tak podekscytowana, że publikuję go wszędzie i oświadczam, że nadciągają zmiany. Kochani, Projekt Luxury rusza i niebawem zobaczycie efekty. Czego będzie dotyczył? Kawałka kuchni. To specyficzne miejsce, bo to w sumie taki zakątek, gdzie stoi stół i zazwyczaj kładziemy na nim wszystko. Miejsce kompletnie nie wykorzystane, bez drzwi i wychodzące na przedpokój. Już nie raz myślałam o tym, żeby zrobić tam jakieś półki, które pomieszczą moją porcelanę i inne dodatki, które wykorzystuję podczas sesji. Często też pytacie, gdzie ja to wszystko przechowuję i czy mój dom jest z gumy. Kwestia przechowywania stała się niestety bardzo problematyczna, bo rzeczy mi przybywa, a mało czego się pozbywam. Dlaczego się nie pozbywam? No nie da się, gdyż organizując kolejną sesję aranżacyjną stołu, zawsze się coś przyda, zawsze coś będzie potrzebne i zawsze muszę mieć wszystko pod ręką. Jest jeszcze coś. Kocham wszystko co mam :) Kieliszki, talerze, filiżanki, tekstylia. I uwielbiam to robić! Miejsce które przejdzie metamorfozę jest zakątkiem idealnym. Na zdjęciu zobaczycie jak wygląda to obecnie. Obraz nędzy i rozpaczy. Ściany beżowe, oświetlenie do bani i kompletnie nie wykorzystany potencjał tej wnęki. Szewc bez butów chodzi, prawda? Do zdjęcia, postanowiłam na stole postawić nieco tych moich klamotów i to jest 1/4 tego co mam. To jest kropla w morzu a raczej w oceanie :) Jaki mam zamysł? Ma być luxusowo, elegancko i tak jak lubię, czyli całkowicie w moim stylu. Pojawi się spora witryna która wejdzie we wnękę, zawiśnie nowa lampa, ściany zostaną pomalowane i wytapetowane i ozdobione. Co z obecnym stołem? Zniknie, a w miejsce niego stanie stolik kawowy, z krzesłami których jeszcze nie mam. I to jedyny element układanki którego mi brakuje. Myślałam o przezroczystych, plastikowych, dwóch krzesełkach.Dzisiaj przedstawiam Wam, Vintage Home. 
To właśnie ich witryna Avignon - klik, zrobiona pod wymiar, stanie we wnęce.Zastanawiałam się na początku czy nie umieścić jej w salonie, bo taka piękna. Ale mój mąż stwierdził, że nastała pora, bym odczepiła się w końcu od miejsca które terroryzuję od dawna, z takim pietyzmem :) Czasami bywam grzeczna i posłuszna, więc swoje uczucia przeniosłam w kierunku kuchennym. W witrynie chciałabym zmienić tylko gałki, które przybędą z Plankton dla domu - klik.Vintage Home - klik to firma rodzinna, prosperująca już od trzech pokoleń. Własną stolarnię, która podtrzymuje rodzinne tradycje, bez wahania nazywam rajem. Może dlatego, że mogłam dzielić podobny los i wiem jaka piękna to praca.Nie żałowałam Wam zdjęć z ich meblami, bo naprawdę jest się czym zachwycać. 
Zresztą lubię jak wiecie z kim współpracuję i kto bierze udział w projekcie.

Firma oferuje również fotele. Początkowo były one dostępne na stronie Vintage Home, ale żeby ułatwić klientom zakupy, powstała strona dedykowana tylko uszakom - Uszaki 24pl - klik

Ciekawa jestem co Wy na to? 
Jak Wam się podoba witryna Avignon i mój zamysł Projektu Luxury?
Na koniec dodaję firmy, które biorą udział w metamorfozie i informuję, że do czasu zakończenia projektu, przedstawię Wam każdą z nich. Naprawdę to doborowe towarzystwo i możecie się spodziewać, wszystkiego co najlepsze!

W Projekcie Luxury biorą udział:

- Valevsky Home Jewerly - stolik -  http://www.valevsky.com/
- Modern Classic Home - lustrzane ramy - https://mchome.pl/
- Madiva Creative - autorskie grafiki - http://madivacreative.blogspot.com/
- Vintage Home - duża witryna - http://vintagehome.com.pl/
- Trellis - chodnik - http://trellis.pl/kategoria/dywany
- O rety tapety - tapeta - http://oretytapety.com/
- Magnat - farba - https://www.magnatfarby.pl/
- Decoratore - lampa wisząca - https://decoratore.pl/
- Plankton dla domu - mosiężne gałki - https://planktondladomu.pl/p/moon-mosiezny
 
Do następnego napisania!
 
 Zoyka
 

Zobacz inne posty

2 komentarze:

  1. Białe meble są wspaniałe... Świetnie prezentują się w skandynawskich wnętrzach. Białe krzesła do mnie trafiają za każdym razem, chociaż wydają mi się dość trudne w utrzymaniu czystości.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !