Targi Sztuki DostępnejW dniach 2-3 marca 2019r. odbędą się pierwsze w Polsce Targi Sztuki Dostępnej (www.targisztukidostepnej.pl). 
Będzie to wydarzenie nowe, przełomowe, uzupełniające ofertę krajowego rynku sztuki. Jego celem jest promowanie sztuki współczesnej dobrej i niedrogiej. Żadne dzieło sztuki sprzedane na Targach nie może kosztować więcej niż 5000 zł.Targi Sztuki Dostępnej skierowane są do wszystkich, którzy myślą o zakupie dzieła sztuki, ale po pierwsze nie chcą na nie wydać zbyt wiele, a po drugie, nie mają pojęcia, gdzie i które dzieło warto nabyć. „U nas będzie niedrogo, więc przyjdź i po prostu kup, co ci się podoba – zachęcają organizatorki wydarzenia Lena Szwed-Strużyńska i Ewa Mierzejewska.Nie musisz w ogóle znać się na sztuce. Gwarantujemy, że wszystko, co kupisz, będzie miało wartość artystyczną” – dodają.Organizatorki przywiązują ogromną wagę do wysokiego poziomu prezentowanych prac. Od samego początku wprowadziły ostrą selekcję Wystawców. Do udziału w Targach Sztuki Dostępnej zaprosiły najlepsze, renomowane galerie sztuki współczesnej z całej Polski. Istotną częścią Targów będzie Galeria TSD, przestrzeń przeznaczona dla artystów indywidualnych. Tu również obowiązuje selekcja, choć pokazane będą prace zarówno „młodych talentów”, jak i twórców o już ugruntowanej pozycji.Odwiedzający Targi Sztuki Dostępnej będą mogli zapoznać się tym co najciekawsze w nowej polskiej sztuce. Przedstawione zostaną jej różne gatunki: od malarstwa i grafiki, poprzez fotografię, rzeźbę, aż do tkaniny artystycznej. Nie zabraknie nawet dzieł polskich gwiazd street-artu (reprezentowanych m.in. przez słynną Brain Damage Gallery).Atrakcją wydarzenia będą krótkie spotkania o charakterze „edukacyjny” prowadzone przez artystów i właścicieli galerii (np. „Jak powstaje rzeźba z metalu”, „Jak kolekcjonować street-art.?”, „Fotografia artystyczna – co to jest?”, „Sztuka jako dekoracja wnętrza”)
Wszystkie prezentowane prace będzie można kupić i natychmiast zabrać do domu. 
Organizatorzy zapewniają profesjonalną usługę pakowania. Patroni medialni: Artinfo.pl, Label Magazine, Auxioner, Book of Luxury, Co jest Grane 24, Dobre Wnętrze, Designteka.pl, fashionpost.pl, Law Business Quality, Mad White, Magazif, M jak Mieszkanie, Obcasy.pl, Urządzamy.pl, Rynek i Sztuka, Weranda.Partnerzy: Elmax, Gala Collezione, Laufen, OKK!, Leonarda Art Gallery, ewa & wnętrze

Targi Sztuki Dostępnej odbędą się w Warszawie w dniach 2-3 marca 2019, 
w przestrzeni eventowej BABKA do wynajęcia, ul. Młocińska 5/7

Strona internetowa: www.targisztukidostepnej.pl


Zapraszam Was serdecznie!


Zoyka

Zobacz inne posty

2 komentarze:

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !