Słomki Valevsky Home JeverlyKiedy chodzi o Valevsky Home Jewerly nie zastanawiam się wcale gdy mam złapać za aparat i fotografować nawet słomki do napojów. Nie są to bowiem zwykłe słomki ale słomki z przesłaniem. Nierdzewne, wielokrotnego użycia i z zachowaniem dobrego designu. Czego chcieć więcej i dlaczego z przesłaniem?W ostatnim czasie tyle słyszymy o ekologii. Dla niektórych to czyste frazesy i strata czasu by się głębiej zastanowić nad tematem. Tym bardziej, że temat jest niczym studnia bez dna. Głośno zrobiło się też o słomkach i faktem jest, że nie wynaleziono do tej pory sposobu na skuteczną utylizację plastiku.Piękne słomki należy pięknie pokazać. 
Na pierwszy ogień poszły buraki i pomidory i stworzyły nieco mroczny ale zdrowy klimat dla słomek. 
Buraczany kolor w obiektywie nie miał zahamowań :)


Zgoła odmienną stylizacją okazało się zestawienie pietruszki z różami i sokiem ananasowym. Do zespołu dołączyła czekoladowa muffinka z malinowym nadzieniem w środku. Od razu przyznaję, że bardzo, oj bardzo zabrakło mi tutaj malin, ale już czasu nie miałam by kursować między studiem, a sklepem.
I jak Wam się podobają dwie różne aranżacje ale z użyciem tych samych słomek od Valevsky Home Jewerly? Stawiacie na zdrowego, buraczanego drinka czy na słodki, czekoladowy poczęstunek? 
U mnie często zależy to od dnia i nastroju :)

Ściskam Was serdecznie,

Zoyka


Zobacz inne posty

6 komentarzy:

 1. Jak przyjemnie się patrzy na takie piękne zdjęcia. Mroczny klimat buraka i pomidora chyba bardziej do mnie przemawia, chociaż smakowo to jednak na słodko, soku z pomidora bardzo nie lubię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lindas e deliciosas fotos.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już od dłuższego czasu mam w swojej kolekcji metalowe słomki. Czekają jednak na okres wiosenno-letni :) Pozostało mi uszyć do nich pokrowiec i zawsze zabierać ze sobą :) Do tego miałam jeszcze szczoteczki do czyszczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie coś z bananem lub kokosem, dziękuję. ;) A metalowe słomki marzą mi się w każdej restauracji, którą odwiedzam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Słomki jak słomki ale zdjęcia i aranżacja perfekcyjne, gratulacje

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !