Co nowego w salonie?

Wg. zasady, że wszystko ma swój czas i miejsce przyszła pora na zaległy post z mojej sypialni/salonu. Od kiedy króluje w nim łóżko kontynentalne jestem w siódmym niebie. Jakość snu poprawiona została o całe 100%. Porównania byłego "look-u" salonu do obecnego wypadają wg. mojej oceny niezwykle blado :) To nie tylko sprawa gustu ale i wygody której jestem zagorzałą zwolenniczką. TUTAJ-klik dla przypomnienia cała metamorfoza. Na pewno zauważyliście, że łóżko zostało już przestawione. Na początku zmiana jego miejscówki była irracjonalnym pomysłem ale czy cały zamysł wstawienia wielkiego łóżka do salonu nie był aby irracjonalny? :) Dla mnie odpowiedź jest oczywista. Żeby zmian było zadość we wnętrzu pojawiły się nowe akcenty budujące klimat i mój własny, osobisty styl. Lampa Aloa White z Aromas del Campo zasiliła poczet lamp w moim pokoju. Niezwykle oryginalna, świetnie się wpasowała. Cała metalowa z płaską podstawą którą jestem zachwycona. Dlaczego? Podstawa lampy jest na tyle duża i płaska, że jeśli już zajmuje część mebla to robi to mało zaborczo. Można ją po prostu wykorzystać do postawienia na niej czegokolwiek, nawet kubka z kawą czy herbatą. To przy klasycznych lampach jest mało powszechnym rozwiązaniem. Światło dzienne ujrzała też pościel bawełniana z We Love Beds. Wzór przepiórczych jaj zapragnęłam mieć z miejsca. Poza tym jest tak miła i przyjemna w dotyku, że to jest po prostu zachwyt bezwarunkowy. Reszta pozostała bez zmian, jeszcze :)))


I jak Wam się podoba? Czy Wy odważylibyście się na wstawienie łóżka kontynentalnego do salonu? Ciekawa jestem Waszego zdania.

Ściskam Was serdecznie!

Zoyka

Zobacz inne posty

10 komentarzy:

 1. Bardzo podobają mi się te złote elementy, pięknie ożywiają wnętrze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko pasuje do siebie idealnie. To styl glamour połączony z delikatną non szalancją. Super. Aż chce się usiąść w tym wnętrzu i zatracić na chwilę. Złote dodatki podkreślają nowoczesność, ale i elegancję tego pomieszczenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Łał, na to wnętrze wprost nie sposób się napatrzeć!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne złoto-czarno-białe dekoracje i dodatki do salonu

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopracowany w każdym calu!

  OdpowiedzUsuń
 6. No piękny ten Twój salon!

  OdpowiedzUsuń
 7. Tai salon to ja rozumiem.. :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Widać, że masz niebywały gust :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Nieszablonowy gust - to właśnie lubię!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wspaniała aranzacja. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !