Mleko w brązach


 Skłaniam się ostatnio ku eksperymentom ze światłem i ciemnym tłem. Mleko sprawdza się w takich warunkach idealnie i fajnie mi się z nim pracowało :) Moje wiejskie dechy które liczą kilkadziesiąt lat, niebywale mi w tym pomogły. Nic nie jest w stanie tak podrasować drewna jak mijający czas. Tutaj dodatkowo zadziałały warunki pogodowe. W innym wpisie pokaże Wam, te same produkty i elementy ale w jasnych barwach. Zobaczycie jak ogromne znaczenie ma kolor w obiektywie.
Ściskam Was serdecznie!

Zoyka


Zobacz inne posty

6 komentarzy:

 1. Świetne foty! Biel mleka rzeczywiście cudownie komponuje się z brązami, a te pięknie napiętnowane czasem deski nadają całości swojskiego charakteru. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładne ujęcia :) kolorystycznie super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie taki oldschool z tym mlekiem kiedyś przynosili je pod drzwi w takich butelkach. Pamiętam te czasy, to było dobre. Fajny kontrast na zdjęciach te mleko robi, super.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dość fajne zdjęcia, mleko na prawdę pokazuje fajny kontrast i gre świateł. Wygląda to bardzo profesjonalnie i bardzo stonowane są te kolory na zdjęciach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wygląda te mleko, trochę zabawa światłem i jakie efekty parę zdjęć mleka a efekt na prawdę super, wygląda to świetnie. Lubię takie inspirujące zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !