Red Autumn

Jesień ma wiele barw. Jedną z nich jest kolor czerwony. 
Postanowiłam go wykorzystać w sesji. To trudny kolor w stylizacjach. Najczęściej kojarzony z miłością i pożądaniem. Czasami warto go oswoić przed obiektywem w innych okolicznościach :)

 Do kolejnej sesji!!!

Zoyka

Zobacz inne posty

6 komentarzy:

 1. Pięknie wyglądają te zdjęcia! 😍
  carolinaa-carolinaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie rozumiem, czemu tak wiele osób narzeka na jesień. Sama uwielbiam jesień i jest to chyba moja ulubiona pora roku. W tym roku pogoda jest cudowna, nie jest tak gorąco jak latem, a wciaż są dni, w których mozna chodzić nawet z krótkim rękawkiem Poza tym mamy piękną złota jesień i liście zaczynają juz spadać z drzew tworząc piękne lisciaste kobierce w parkach oraz w lasach. Co mnie ostatnio zachwyciło jak wybrałam się na wycieczkę do lasu :)

  Jeśli ktoś by szukał miłych jesiennych kocyków, polecam stronę Domowni
  https://domownia.pl/kategorie/sypialnia/tekstylia/koce

  W sklepie maja miłe koce wełniane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba jednak przyznać, że zdjęcia "robią robotę" i potrafią sprzedawać. Jeszcze nie każdy o tym wie, ale coraz więcej osób przekonuje. Zdjęcia na Twoim blogu są tego idealnym przykładem. Chce się czytać, oglądać oraz inspirować - tworzyć podobny klimat w swoim własnym domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie kompozycje :)) aż bije żywą czerwienią. Masz mega pomysłową głowę :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiekne dekoracje, eleganckie wnetrzze, zazdroszcze, wygląda tutaj naprawde ładnie. Czy popewnym czasie te naturalne ozdoby nie niszczeją?

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !