Wigilia z Villa ItaliaTym razem pora na Wigilię z Villa Italia - klik.
Czerwony jest tutaj kolorem przewodnim. Ten kolor idealnie podkreśla magię świąt. Biały jest bazą, a złoty i zielony doskonałym akcentem scalającym wszystko. Od razu widać, że cala stylizacja jest "na bogato". Trzeba jednak uważać by nie przesadzić z dodatkami.Wysokie, złote kandelabry bardzo wzbogaciły całą aranżację. Gdy na stole brak już miejsca na kwiaty to zawsze możecie zadbać o przystrojenie świecznika. Sztuczne kwiaty w doskonałym gatunku sprawdzą się tutaj idealnie.Na stole znalazła się śnieżnobiała porcelana Renesans - klik, w klasycznym fasonie, dekorowana platyną z misternym roślinnym żłobieniem, doskonała na uroczyste i wykwintne okazje. Obrzeża naczyń są ręcznie wykończone złotem. Dodatkowy jej atutem jest to, że można bezpiecznie myć ją w zmywarce.
I jak? 
Mam nadzieję, że macie już zaplanowane Wasze wigilijne stoły :)
Ściskam Was serdecznie!


Zoyka

 

Zobacz inne posty

3 komentarze:

 1. Przepięknie udekorowany, biało-czerwono-złoty stół :) Przygotowany na święta! Bardzo mi się podoba taka aranżacja na Wigilię

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezmiernie mocno podoba mi się sposób dekoracji, który tutaj zaproponowałaś! Szczególnie ten dobór dodatków i połączenie kolorystyczne przekonuje mnie najbardziej :)
  Pozdrawiam,
  Kinga

  OdpowiedzUsuń
 3. Złoto i czerwień - dla mnie dwa podstawowe kolory podczas świątecznych przygotowań :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !