MONOO ARCHITEKCINie od dzisiaj wiecie, że współpraca to podstawa. Dlatego dzisiejszy wpis dedykowany jest mojej ulubionej pracowni architektonicznej MONOO ARCHITEKCI - klik. Ich mottem jest „less is more”, więc postaram się nie rozwodzić nad nimi w samych "ochach i achach" i zachowam minimalistyczny ton wpisu :) Założycielem pracowni jest Sebastian Holewik. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Doświadczenie projektowe zdobywał przy projektach takich obiektów jak: obiekty medyczne, żłobki, budynki mieszkalne socjalne i jednorodzinne, placówki bankowe, baseny, ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych, a także przy projektach aranżacji wnętrz.Pracownia szczególny nacisk stawia na funkcjonalność, prostotę i minimalizm, dbając jednocześnie o detale. Starają się projektować używając „szczerych” materiałów takich jak: drewno, beton, cegła, kamień, szkło. Przy kreowaniu przestrzeni stosują oszczędne formy, grę geometrii i światła.
Kochani, od razu wyskakuję z fajną propozycją.
Trwa nabór na kolejne szkolenie SKETCHUP + VRAY w pełni dofinansowanie ze środków UE.
Firma szkoleniowa: ALNAIR. Trener: Sebastian Holewik MONOO ARCHITEKCI
Zainteresowanych szczegółami zapraszam do kontaktu z trenerem przez
FB - https://www.facebook.com/MONOOARCHITEKCI/ lub telefonicznie.
Za pasem święta i nowy rok. Jakie Wasze przygotowania do tego uroczystego, świątecznego czasu? 
 Niebawem będę pokazywać świąteczne aranżacje stołu, bo to chyba najwyższa pora.

Do następnego napisania!

Zoyka


Zobacz inne posty

12 komentarzy:

 1. Bardzo ładne wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na świąteczne inspiracje :) U nas przygotowania powoli do przodu - dzisiaj zabieramy się za pieczenie pierników!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna sypialnia, chciałabym taką mieć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś pięknego, uwielbiam takie nowoczesne aranżacje wnętrz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsze zdjęcie, to ciemne z czarnymi kanapami tak mnie przekonało, że miałem ochotę przejrzeć. świetne aranżacje, bardzo profesjonalnie i przemyślanie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że warto wziąć udział w tego typu szkoleniu. Patrząc na ich aranżacje. Wszystkie wyglądają świetnie, chciałbym mieć w domu chociaż jedno z tamtych pomieszczeń :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Będę musiała bliżej się przyjrzeć temu szkoleniu, zawsze interesowała mnie architektura to też najwyższy czas coś ruszyć w tym temacie! Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Projekty bardzo ciekawe, aczkolwiek nie wiem czy mogłbabym się przekonać do tak bardzo ciemnych pomieszczeń, jak to na pierwszej fotografii. O ile dobrze sprawdzi sie to w klubie czy w innych publicznych miejscach, w których nie spędza się tyle czasu, to nie wiem czy jest to dobry pomysł do mieszkania. Za to pozostałe projekty na medal. Jest przytulnie, a jednocześnie nowocześnie.

  Uwagę moja przykuła szczegolnie łazienka z betonem na ścianie, zamiast płytek na jednej ze ścian. Jeszcze się z takim projektem w realnym życiu nie spotkałam, bez wątpienia jednak warto się tym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne wnętrza, też mogłabym w takich mieszkać, choć zawsze misię kojarzą z południem Europy. W naszej pólnocy starami się ocieplić wnętrze dziesiątkami rzeczy, stosu poduszek i innych, ale to pewnie z tego zimna i braku słońca. Natomiast na południu magłabym tak mieszkać i w takich wnętrzach i południowym klimacie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajny jest ten surowy porowaty beton w łązience. Nie wiem czy sam chciałbym tak mieszkać ale u kogoś i w hotelach zawsze robi na mnie wrażenie

  OdpowiedzUsuń
 11. Niesamowite wnętrza, naprawdę robiące wrażenie niemniej wymagające dobrego budżetowania

  OdpowiedzUsuń
 12. Wspaniałe inspiracje. Zdecydowanie mógłbym zamieszkać w takim mieszkaniu.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !