BOHO jesień!W tym roku jesień mamy piękną! Słońce robi swoje, a wszystko dookoła zaskakuje nas kolorami. Przez te jesienne uroki skomponowałam taki oto mix przed obiektywem. Co tu dużo pisać jak wszystko widać. Zabawa kolorem jest fascynująca.Małe dynie to swoista inspiracja. W poszukiwaniu dodatków do sesji w odpowiednich i zaplanowanych kolorach, trafiłam na soczewicę. Ujęła mnie z miejsca. Nieopodal studia odkryłam malutki sklepik ze starociami. 
Kupiłam w nim niebieskie, drewniane korale i jeszcze ten wazonik, w którym zamieszkały kwiaty.I jak? Kolory jesieni Wam pasują? 
Ściskam Was serdecznie!

Zoyka


Zobacz inne posty

4 komentarze:

 1. Boho jesień, to jest to bardzo lubię :) Dynie i jeszcze raz dynie! Jest to cudowna dekoracja, ponieważ wnosi ciepły kontrast do salonu i jest jednocześnie naturalną ozdobą :) Piękny blog!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam styl boho :) Jest taki kolorowy i idealnie pasuję na jesień, taką ponurą dość porę roku :) Muszę takie dodatki też wprowadzić u siebie w domu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę piękne dodatki :) takie jesienne naprawdę śliczne, muszę do siebie sobie trochę takich dodatków kupić, czekamy na kolejne wpisy, pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie dekoracje udowadniają, że jesień wcale nie musi być nudna :). Pomarańcz to bardzo energetyczna barwa.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !