Smaczna sesja dla marki Sam Cook

 

Kolejna sesja dla marki Sam Cook już za mną. Tym razem przed obiektywem dumnie pozował ich Termorobot z funkcją Wi-Fi. Moim zdaniem dogadaliśmy się jak trzeba :) Jako, ze niemal zawsze pokazuję na blogu produkty które fotografuję, to przy okazji odsyłam Was do zapoznania się z tym cudem TUTAJ -klik. 

Musicie wiedzieć, że Termorobot przy okazji stał się moim najlepszym, kuchennym przyjacielem do której zazwyczaj niechętnie wchodziłam. Wiele czynności w kuchni zawsze mnie przerażało, a przygotowania do sesji kulinarnych bywają nie lada wyzwaniem. Teraz wiele się zmieniło, a ja nie wyrywam sobie włosów z głowy na myśl, że muszę coś upichcić. Jest plan, jest przepis i jest pomocnik. Nie byłabym sobą gdybym nie zwróciła uwagi na wygląd rzeczonego jegomościa. I tutaj też jestem na TAK! Design pełen klasy ma tutaj również znaczenie. Termorobot prezentuje się nader elegancko i na pewno ozdobi nie jedną kuchnię. W końcu skończyły się czasy gdzie urządzenia są tylko funkcjonalne. Teraz to również uczta dla oczu. Wiecie, że pisać mogłabym w nieskończoność ale po co skoro zrobiłam zdjęcia do których Was odsyłam. W menu zobaczycie zupę pomidorową i groszkową oraz pyszny kawałek gęsi. Dla osłody mini torcik i czekoladowe babeczki.  Mam nadzieję, że moje zdjęcia przypadły Wam do gustu. Ściskam Was serdecznie!

Zoyka

Zobacz inne posty

7 komentarzy:

 1. Pierwszy raz spotykam się z takim robotem. Sesja przepiękna. Wszystko wygląda idealnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia! Jedzenie wygląda bardzo smakowicie i produkt świetnie się komponuje. Uważam, że każda kuchnia powinna być wyposażona w dobrej jakości sprzęty. Planując aranżację kuchni, powinniśmy skupić się na wyborze okapu, który jest bardzo istotny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia jak zawsze na twoim blogu są piękne. Powiem szczerze, że sama zjadłabym te potrawy, które są zaprezentowane na zdjęciach. Sprzęt w kuchni to dla mnie ważna sprawa. Nie zliczę ile razy pomógł mi w kuchni i przez to mogłam skończyć szybciej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna sesja! Twoje zdjęcia są cudowne!! Jestem zachwycona!!

  OdpowiedzUsuń
 5. great post!Like your blog, thank you for sharing.
  lux hair shop hair luxhairshop blackFriday wigs sale
  These contents have greatly helped me.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia wyglądają bardzo zachęcająco i profesjonalnie. Myślę, że to idealna reklama.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia są genialne to trzeba przyznać. Tacy kuchenni pomocnicy to bardzo dobra inwestycja, chciałabym też sobie takiego sprawdzić. Robot z https://www.ceneo.pl/106347053 już wpadł mi w oko.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !