O!TWÓRZ MIESZKANIE - konkurs PORTA!               Ruszył już konkurs O!Twórz Mieszkanie – szukamy najpiękniejszego mieszkanie w Polsce!
Designerskie meble i dodatki, najmodniejsze style aranżacyjne oraz inspiracje czerpane z blogów i popularnych programów wnętrzarskich – właśnie tak dziś wyglądają nasze mieszkania. Polacy pokochali dekorowanie i urządzanie wnętrz. Ale dom to nie tylko cztery ściany. To przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. 
Właśnie ruszył konkurs na najpiękniejsze i najciekawsze mieszkanie w Polsce! 
Masz nietuzinkowe wnętrza? Chcesz opowiedzieć swoją historię? 
AkcjaO!Twórz Mieszkanie ruszyła 11 stycznia 2019 r. Organizatorzy szukają interesujących wnętrz, pełnych ciekawych rozwiązań z zakresu designu i architektury, a także wyjątkowych mieszkańców. Zachęcają, by pochwalić się swoimi pomysłami, doświadczeniami remontowymi i ich efektami. Liczy się nie tylko sam wystrój, ale i dusza mieszkania oraz jego mieszkańcy. Masz ciekawą historię związaną ze swoim mieszkaniem? Opowiedz ją!

Zasady konkursu są bardzo proste. 

Poprzez formularz- klik, dostępny na stronie otworzmieszkanie.pl należy wysłać zdjęcia mieszkania 
oraz opisać jego wystrój, proces urządzania, a także swoją historię. 
Czas nadsyłania zgłoszeń mija 28 lutego 2019r.
3 finalistów wyłonią prawdziwi pasjonaci i eksperci z zakresu urządzania wnętrz: Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna magazynu „Dobre Wnętrze”, Anna Poprawska, Brand & Product Marketing Director Homebook.pl i architekt wnętrz oraz Beata i Asia, twórczynie jednego z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce MakeHomeEasier.Pl.  
Co możesz wygrać? 

Dla zwycięzcy przewidziano 30 000 zł oraz tytuł „Mieszkanie Roku by PORTA”.
 Pozostałe nagrody za drugie i trzecie miejsce to odpowiednio 15 000 zł i 5 000 zł. 
W konkursie przewidzianych jest także 10 nagród dodatkowych o wartości 1 000 zł.
Głównym organizatorem akcji oraz fundatorem nagród jest PORTA DRZWI. 
Partnerami: Dzień Dobry TVN, magazyn Dobre Wnętrze i portal Homebook.pl, WP DOM.


https://www.porta.com.pl/otworzsiena/otworz-mieszkanie?utm_source=zoykahome.pl&utm_medium=referral&utm_campaign=om_2019&utm_content=blog


Pamiętacie mój salon który pokazywałam Wam tutaj w zeszłym roku? 
Stał się on jedną z inspiracji - klik,  którą możecie zobaczyć na stronie konkursu.Rozstrzygnięcie Konkursu - klik, nastąpi w dniu 29 marca 2019 roku, a lista Zwycięzców zostanie zamieszczona na Stronie Konkursowej. Więcej o konkursie przeczytacie pod wskazanym linkiem.
Warto spróbować więc do dzieła Kochani!
Ściskam Was serdecznie!

Zoyka

Zobacz inne posty

8 komentarzy:

 1. Świetny pomysł! :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Planuję cały czas wziąć udział w tym właśnie konkursie. Jak narazie jestem na etapie sprzątania i dokupywania dekoracji, żeby dobrze wypaść. Fajna inicjatywa, może ktoś doceni

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam firmę PORTA, mam ich nawet chyba dwa skrzydła drzwiowe. Konkurs dość mocno mnie zaciekawił no i ta nagrowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, warto właśnie sobie skorzystać jak ktoś ma fajne mieszkanko i je pielęgnuje to może smiało sobie wziąc udział w konkursie praktycznie nie trudząc się bo pokazując swoje mieszkanie, fajny konkurs.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dość ciekawie się zapowiada ciekawe ile będzie uczestników, moje misezkanie nie ma szans ale zrobię parę fotek nic nie szkodzi. Ciekawe mam najdzieje zę prace pozostałych będą pokazane.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może i ja się zgłoszę :) Moje mieszkanie może nie jest najpiękniejsze, ale ma swój styl!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !