NATU Handmade - sesja zdjęciowa Nie tylko moje sesje zdjęciowe kręcą się wokół stołów. Lubię tez inne gadżety fotografować i często to zmierza ku kosmetykom. Tym razem skupiłam się nad NATU Handmade - klik.


Gdy czekałam na przesyłkę, w mojej głowie układały się przeróżne scenariusze stylizacyjne. Nazwa sklepu jest niezwykle zobowiązująca, bo to ukłon w stronę natury i to nie tylko z nazwy, ale i ze składu kosmetyków.NATU to natura ale nie chciałam iść utartą ścieżką, dlatego wykorzystałam stare deski i patyki w połączeniu z eleganckimi dodatkami jak np. szary dozownik mydła ze złotą zakrętką.Chciałam również, by cała sesja była klimatyczna i do tego zabiegu użyłam świec i gorszego światła.

U mnie dzieję się bardzo dużo i bez dwóch zdań uwielbiam taki stan rzeczy. Spełniam swoje marzenia i realizuję plany. Tak się zastanawiam, czy w następnym poście nie zdradzić Wam nieco sekretów z powstawania mojego STUDIA :) Chcecie? Jak zwykle wszystko zaczyna się od ulotnych myśli w głowie, a kończy na czynach. Jednym z nich było powstanie mojej strony, na którą już Was zapraszałam i zapraszam nadal na 


Ściskam Was serdecznie!
Zoyka


 

Zobacz inne posty

14 komentarzy:

 1. These all look so pretty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasmin, miraculously read such words! I invite more often:) I squeeze!

   Usuń
 2. Beautiful photos, darling! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nora, I'm happy to like you! I invite you again :) kiss!

   Usuń
 3. The photos look really pretty!

  Tadeja
  http://www.happynami.com/vegan-recipes-healthy-protein-powder-almond-butter/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tadeja, I have to visit you virtually :) thank you beautifully!

   Usuń
 4. Strona świetna. Ja czekam na te warsztaty. Lubię takie spotkania i inspiracje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne rzeczy. Niektóre rzeczy do makijażu chętnie bym przyjęła. Ostatnio mi się parę rzeczy zużyło.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam naturalne kosmetyki nie tylko za ich działanie ale w dużej mierze za wygląd. Aż żal używać takich mydełek :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokładnie :) jako ozdoba łazienki też się świetnie nadają. Dlatego ja zawsze kupuję więcej. Części używam, a część się ładnie prezentuje zanim do nich dojdę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ela masz rację nie tylko za jakość, ale za wygląd również kocham naturalne kosmetyki. Niektóre z nich sama bym przygarnęła...

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo pięknie wykonane zdjęcia, nie myślałaś nigdy o fotografii produktowej? Masz talent :)

  OdpowiedzUsuń
 10. te zdjęcia wyglądają jak z profesjonalnej sesji produtkowej - ma Pani ogromny talent! A mydła.. koniecznie do kupienia :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !