Fotografia.zoykahome.pl

http://fotografia.zoykahome.pl/
Czy ja mam czas się nudzić? Raczej nie. Wróciłam do domu i dzielę się z Wami moją nową stroną która dzisiaj została skończona i może iść w świat. Blog blogiem ale brakowało mi takiej biznesowej wizytówki, miejsca gdzie będzie można zobaczyć mój fotograficzny dorobek. Fotografia pochłonęła mnie już dawno temu. Nie jestem jednak alfą i omegą bo uczę się dalej i za dwa tygodnie czeka mnie kolejne szkolenie, by rozwijać swoje umiejętności. Warszawo, nadciągam po raz kolejny :) Ale przejdźmy do sedna. 

http://fotografia.zoykahome.pl/

 Długo myślałam o słowach które trafią do zakładki "O MNIE". Nie jest bowiem łatwo pisać o sobie i w kilku zdaniach podsumować swoje zamiary i cele, kiedy w głowie tli się o wiele więcej.

Gdy tworzyłam "PORTFOLIO" byłam nieco zdziwiona, że tyle sesji i zleceń już za mną. I wiecie co? Uwielbiam swoją pracę! Nie byłabym w stanie robić nic innego. Ciągnie mnie jak diabli do aparatu i stylizacji. No nic na to nie poradzę :) I nie chcę nic zmieniać, chcę iść dalej.




Moje portfolio będzie systematycznie uzupełniane. Nic Wam nie umknie :)



Szykuję się do kolejnych działań. Mam nadzieję, że niebawem będę mogła podzielić się z Wami kolejnymi nowinami. Dajcie znać czy Wam się podoba moja nowa strona, bo cieszę się z niej jak dziecko. 


ściskam Was mocno!

Zoyka


Zobacz inne posty

8 komentarzy:

 1. Nowa strona wygląda rewelacyjnie i bardzo profesjonalnie. Aż się głodna zrobiłam oglądając zdjęcia!
  Pozdrawiam
  http://zuzmot.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko, jakie piękne są te zdjęcia. I te pastelowe kolory! <3
  Pozdrawiam!
  kwiatki-wariatki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Posiadanie strony internetowej to istny must-have w dzisiejszych czasach jeśli chce się zaistnieć i zostać zauważonym przez ludzi. Bardzo dobry krok. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też uważam, że strona internetowa to bardzo dobre posunięcie. Zawsze łatwiej będzie się gdzieś zaprezentować :)
  Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Strona to wręcz podstawa w tych czasach. Tylko teraz ją dobrze wypozycjonować tudzież dobrze rozreklamować i będzie git :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bez strony internetowej w dzisiejszych czasach się tak na prawdę nie istnieje, obecnie to nasza wizytówka, a dobrze jest gdy wizytówka jest ładna, tak jak Twoja strona :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten wpis dał mi wiele do myślenia.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !