Zwiastun


Wpadam tutaj niczym "Brunet wieczorową porą " mając w myśli "Gorączkę sobotniej nocy " :)))
Postów uzbierało się nieco ale wszystkie zakwitły w mojej głowie i złapały je chyba przymrozki...no tak adekwatnie do pogody ! Tym razem usprawiedliwieniem niech będzie lifting pokoju córki. Najpierw pochłonęły mnie plany, koncepcje i strategia przed zmianowa :) Obecnie ma się to tak jak Wam pokaże na fotkach. Moja córka bardzo się cieszy  ale chyba ta przemiana sprawia mi więcej radości niż jej :) Niektóre mamy chyba doskonale wiedzą o czym piszę :) Oczywiście bez pomocy mojego męża efekt zmian potrwałby...hmmm no dobra...wydłużyłby się nieco :) CEL : pozbyć się tej "sraczki" ze ścian :))))
i... przyszły do mnie gałki od mojej kuzynki z Anglii.
12 sztuk istnych cacuszek. 
Już zamontowane  w odnowionych mebelkach:)A tak na marginesie ale takim znacznym i uwydatnionym.
DOSTAŁAM APARAT OD MĘŻA !
Po woli się z nim zaprzyjaźniam i wiem jedno...
jego potencjał jest jak wisienka na torcie.
O yeah !buziaki


Zoyka

Zobacz inne posty

3 komentarze:

 1. Czy Ty wiesz, że moja córka jak się tutaj wprowadziliśmy też miała taką sraczkę na ścianie?? hehehe teraz mi się chce z tego śmiać ale przedtem byłam nawet zadowolona, że taki ładny, słoneczny i żywy kolor :))) Jak to się gust zmienia, co? Uchwyty/gałki są cudne!!! Kurcze ja bym tyle ich potrzebowała, że poszłabym z torbami finansowo.
  Buziaki i do roboty ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Na fotkach wygląda bardzo słonecznie a nie sraczkowato:-))))) a gałki pierwsza klasa. Nie trzymaj tak w napięciu tylko pokaż więcej:-) Pozdrawiam, K

  OdpowiedzUsuń
 3. "Sraczka" wywołała uśmiech na mojej twarzy ;) Haha :) Gałki są świetne! Mam zamiar zakupić podobne do mojej toaletki.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !