Sesja dla marki Smile Nie może być nic piękniejszego od kolorów połączonych w sposób nie zaplanowany i nie schematyczny. 
Barwy są głównym elementem w moich stylizacjach. Właściwie od tego się zaczyna.
Sesja dla marki Smile- klik, miała być jasna i świeża. Jako, że fotografowałam termosy te małe i te duże, plan aranżacji wcale nie był taki oczywisty. Mniejsze termosy wg.mnie są bardziej poręczne. Można zabrać je wszędzie. Ja często zabieram w nich kawę do pociągu czy nawet do samochodu, gdy się spieszę.

 Duże termosy to dla mnie wycieczki rodzinne i pikniki. Gdy wybiera się cudowne miejsce na tego typu wybryki, nie liczymy wtedy na przydrożne bary czy stacje. Sami dbamy o prowiant, a gorąca herbata czy kawa jest zawsze na miejscu. Duże termosy mają nawet podwójne kubeczki!
Jak sami widzicie - kolor ma znaczenie :)

Ściskam mocno!

Zoyka


Zobacz inne posty

6 komentarzy:

 1. Wszystko wyszło po prostu przepięknie

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są mega! A produkty też super :) Bardzo ładne są te termoso-kubki - idealne na zimowe, chłodne poranki, z których można pić kawę w drodze do pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko idealnie skomponowane. Przepiękne dekoracje

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne fotografie masz w tym wpisie. Naprawdę mi się podoba to ustawienie na zdjęciach. A słodkości są do schrupania, aż nabrałam na takie smaka.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !