Warsztaty z Hompics na archiDAY


 
      Za nami kolejna edycja WarsawHome 2018-klik. To moje drugie targi i to niezwykle intensywne. Dzisiaj pokażę Wam co robiłam w strefie archiDAY-klik  razem z Hompics-klik.
W ramach wydarzenia została zaprezentowana wystawa „(Wnętrza) made in Poland”, która zawierała wybrane prace fotografów z agencji Hompics, a w studiu przeprowadziliśmy liczne warsztaty i wykłady. Przez 4 dni targów odbyliśmy wiele inspirujących rozmów, a  swoją wiedzą z zakresu fotografii reklamowej dzielili się: Yassen Hristov, Maciej Cioch, Marcin Grabowiecki,  
Podczas warsztatów o tajnikach zawodu stylistki opowiadałyśmy właśnie my STYLISTKI: ja-Zoyka, Patrycja Rabińska, Eliza Mrozińska i Agnieszka Malec.
Zorganizowane przez Hompics przedsięwzięcie mogło się odbyć dzięki niezawodnym partnerom: Polskie Centrum Architektury Wnętrz, Canon Polska, Fotoforma, Weranda oraz M Jak Mieszkanie. 
Produkty które możecie zobaczyć na zdjęciach pochodzą od firm które znam i uwielbiam i którym bardzo dziękuję, że zawsze mogę na nie liczyć i wykorzystywać do swoich stylizacyjnych wizji. Oto one:
BoConcept, Take me Home, TON, Nurt, Miloo Home, Belldeco, Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież, Primavera Home, Lovely Passion, Find Design, Uniccell, Jura, UMMO, Valevsky Home Jewerly, Fargotex, Muraspec, Locherber Milano Polska, Kanownik, Table4U, Danstone, Roeben, FUTU BETON, SHARP, CS INVEST (CS HOME), Galeria Bagatelle, Mood Moments.W niedzielę przystąpiliśmy do produkcji sesji okładkowej do M jak mieszkanie
Razem z Agnieszką zajęłyśmy się stylizacją, a zdjęcia zrobił Yassen z Maciejem. 
Oczywiście bez pomocy Kasi z Fotomohito-klik, by się nie obyło. Dziękuję Kochana, bo z Tobą pracować to czysta przyjemność! Zaraz po sesji poprowadziliśmy warsztaty ze STYLIZACJI STOŁU NA SPECJALNE OKAZJE.
 Proszę zobaczcie zdjęcia wykonane podczas warsztatów.


I co myślicie o efektach pracy? Podobają Wam się zdjęcia i stylizacje?

Do następnego napisania!

Zoyka


Zobacz inne posty

12 komentarzy:

 1. Świetne inspiracje, bardzo mi się podobają. Szkoda że nie udało mi się być osobiście bo pewnie jeszcze większe wrażenie by zrobiło. Super, fajnie że jest relacja foto.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie warsztaty to musi być niesamowite doświadczenie. Mam nadzieję, że i mi kiedyś będzie dane mi to przeżyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, bardzo fajnie że są organizowane takie eventy, chętnie bym się wybrała na taki event ale zawsze daleko mam do miast gdzie się to odbywa. Ale fajna relacja dużo pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, bardzo fajne są te inspiracje, na takie warsztaty bym się chętnie wybrał bo wiedziałem że to się odbwało ale niestety nie było mnie na miejscu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna porcja inspiracji. Z pewnością będziemy do niej powracać <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne inspiracje. Ta lampa z pierwszego zdjęcia bardzo mi się podoba ciekawe gdzie można coś takiego nabyć bo chętnie bym kupiła to do salonu idealnie będzie pasowało do naszego wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne warsztaty, na pewno można podłapać sporo ciekawych inspiracji do domu i nie tylko są twórcze i kreatywne ale dają dużo ciekawych pomysłów. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 8. W takich warsztatach to chętnie wzięłabym udział. Na pewno sporo ciekawych rzeczy można się tam dowiedzieć. Dobrze że jest Twój blog! Jesteś naszą wysłanniczką haha :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie warsztaty to musi być niesamowite doświadczenie. Podziwiam cię za chęci prowadzenia czegoś takiego. Trzeba mieć przysłowiowe 'jaja' żeby to robić. Podziwiam i pozdrawiam oraz życzę miłego dnia. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne wydarzenie. Masa przydatnych inspiracji.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo dużo ciekawych propozycji można znaleźć w tym wpisie

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !