Dom od Nowa - Kreatywne Warsztaty RemontowePrzy powstawaniu STUDIA  Zoyka HOME-klik, nie kryłam się z zamiarami jakie wobec niego posiadałam i nadal posiadam. Nie chcę trzymać dla siebie wszystkiego co dobre, bo tak bardzo chcę dzielić się z Wami pasją jaką w sobie noszę i pasją która codziennie mi towarzyszy.
Dlatego ja - Zoyka HOME, we współpracy z Kocham Urządzanie postanowiliśmy zrealizować projekt „Dom od nowa”, czyli kreatywne warsztaty, dzięki którym będziemy w stanie rozwiązać wszystkie spędzające Wam sen z powiek remontowe zagwozdki, ale i nie tylko.  Spotkanie zostanie podzielone na kilka modułów opakowanych w solidną, ale skondensowaną dawkę wiedzy. Nie zabraknie również części warsztatowych, z których wyniesiecie… GOTOWY PROJEKT WASZEGO WNĘTRZA!

 Ideą „Domu od nowa” jest to, by uczestnicy warsztatów samodzielnie, ale pod czujnym okiem specjalistów, wykonali projekt swojego mieszkania. Gdy tylko zdeklarujecie chęć wzięcia udziału w wydarzeniu, my poprosimy Was o przekazanie nam dokładnych jego wymiarów, by następnie przenieść je na większy format, dzięki czemu przez cały dzień będziecie mogli pracować nad swoim uroczym gniazdkiem.

Powiemy między innymi, jak zaplanować budżet, by żadne koszty Was nie zaskoczyły, jak dobierać kolory, na co zwracać uwagę podczas wyboru blatu kuchennego czy też jak dobierać ceramikę łazienkową. To oczywiście wyłącznie mały zalążek wiedzy, jaka zostanie przedstawiona Wam na spotkaniu. Dodatkowo, specjaliści będą do Waszej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek wątpliwości tak, abyście mogli podjąć właściwe i korzystne decyzje remontowe.
Zapomnijmy o szkolnej atmosferze – tego zdecydowanie nie chcemy! Wszyscy usiądziemy przy jednym stole w towarzystwie pysznej kawy i przekąsek, wszystko po to, by odczarować remontowe koszmary.

➡ DLA KOGO SĄ TE WARSZTATY?

   - Dla osób, które właśnie postanowiły wyremontować mieszkanie.
   - Dla tych, którzy dopiero kupili swoje pierwsze M i zupełnie nie mają pomysłu na jego urządzenie.
   - Dla pasjonatów wnętrz, dla których jedyną pewną rzeczą we wnętrzu jest zmiana 
- Dla tych, których przeraża ilość produktów dostępnych na rynku i nie mają pojęcia, jak je ze sobą połączyć.
 


➡ GDZIE I KIEDY SIĘ ODBĘDĄ?

Pierwsza edycja warsztatów odbędzie się już 14 kwietnia w Studiu Zoyka HOME w Sosnowcu, prz
 ul. Modrzejowskiej 20 PROMENADA, gdzie rozbrzmiewa dobry dizjazn, a nasza energia nakręca do działania. Zaczynamy o godzinie 10:00.


➡ JAKA JEST CENA TAKIEGO SPOTKANIA?

69 zł to CENA PROMOCYJNA dla wszystkich tych, którzy pojawią się na PIERWSZEJ EDYCJI naszego wydarzenia. W jej ramach otrzymacie garść teorii, jeszcze więcej praktyki, gotowy projekt mieszkania, fantastyczną atmosferę i pyszną kawę w pięknym miejscu ☕
Warsztaty w cenie regularnej wynosić będą 235 zł.


➡ JAK MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ?


Wysyłając maila na zapisy@kochamurzadzanie.pl. Otrzymacie wtedy wiadomość zwrotną z danymi do przelewu, a także wszystkimi wytycznymi odnośnie dostarczenia nam danych do projektu Waszego wnętrza.

Uwaga! Liczba miejsc jest bardzo ograniczona ze względu na warsztatową formę spotkania! 
Zapisy trwają do 31 marca.A oto moi wspólnicy z którymi mam przyjemność tworzyć "Dom od nowa".
Na swoim portalu każdego dnia pomagają czytelnikom rozwiązywać ich remontowe zagwozdki, nie tylko publikując inspirujące treści czy triki w formie artykułów ✔ Czytelnicy mogą zwrócić się bezpośrednio do zespołu ze swoim wnętrzarskim problemem, a ten pomoże im dobrać odpowiedni kolor ścian, znaleźć rozwiązanie na zakrycie nieatrakcyjnego kaloryfera czy też dobierze styl idealnie do potrzeb danej osoby.

Kochamurzadzanie.pl to portal tworzony przez ludzi, których połączyła pasja. Młodzi, ambitni i mimo że tak różni, to nadzwyczaj zgrani. Każdy z nich ma inne zainteresowania i specjalizuje się w odmiennych dziedzinach, niemniej jednak zjednoczyła ich wspólna miłość do wnętrz, pracy oraz chęć niesienia pomocy innym.

Poniżej załączone zostały przykładowe realizacje Kocham Urządzanie, które osoby zaznajomione z portalem, z pewnością już gdzieś widziały. A jeśli chcecie przejrzeć więcej inspirujących wnętrz lub aranżacyjnych porad, odwiedźcie ich stronę ➡ kochamurzadzanie.pl
Specjalnie na Facebooku zostało utworzone Wydarzenie-klik, do którego Was odsyłam.
Musicie też wiedzieć, że na naszym studyjnym pokładzie będziecie mieli kontakt z moimi partnerami którzy współtworzyli studio, a także z partnerami portalu Kocham Urządzanie. Nudno na pewno nie będzie, więc kto chętny?Ściskam Was serdecznie!

Zoyka

Zobacz inne posty

3 komentarze:

  1. Ale fajne wydarzenie. Szkoda, że mnie ominie, bo nie mogę być...

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, muszę się następnym razem wybrać na takie warsztaty, na pewno dużo idzie się na nich nauczyć! Pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia w takim miejscu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy będą kolejne edycje tych warsztatów? Słyszałam o nich świetne opinie.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !