Warsztaty fotograficzne i jaTak jak obiecałam przygotowałam dla Was relację z warsztatów fotograficznych które zorganizowało EDUCONCEPT. To już moje kolejne szkolenie z nimi i jestem bardzo zadowolona.
Nadmieniałam już, że szkolenie odbywało się pod okiem mistrza  Krzysztofa Millera. Pan ten skradł moje serce a rozmowa z nim to czysta przyjemność i uczta dla ducha. Z jego twórczością możecie zapoznać się TUTAJ. Warsztaty odbyły się w BoConcept w Katowicach. Poczułam się jak ryba w wodzie widząc te wszystkie dodatki i elementy wyposażenia wnętrz. Nie pozostało nic innego jak złapać za aparat i przystąpić do działania i nauki. 
Nie ma to jak poszerzać wiedzę z dziedziny którą się uwielbia :)Oprócz warsztatów w terenie szkolenie odbywało się w galerii Szyb Wilson.
Tutaj przejął nas już Marek Wesołowski - z ogromnym zapleczem wiedzy i pasji fotograf. Powinnam jeszcze dodać ,że to niezwykle ciepły  i serdeczny człowiek :) Mam nadzieję, że moje zdjęcia w jakimś stopniu przybliżą Wam klimat szkolenia, więc co tu się rozpisywać gdy lepiej popatrzeć :)Pozdrawiam Was serdecznie i ciepło!

Zoyka


Zobacz inne posty

7 komentarzy:

 1. W moim grafiku i planie finansowym mam wciąż inne priorytety, ale kiedyś spełnię to małe marzenie o udziale w takich warsztatach :)) Mam nadzieję, że dzięki temu będziesz się jeszcze bardziej "realizować" zdjęciowo :))) Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. No ba! szkoda tylko że tak krótko :)
   buźka

   Usuń
 3. Super! Też planuję wybrać się na podobne warsztaty - można zdobyć dużo cennych informacji:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie ustawiłaś balans bieli, nie ważne czy przed czy po ale bardzo fajne kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fotografowanie rzeczy statycznych to jedno, ale uchwycenie ruchu potrafi dopiero wprowadzić człowieka w zachwyt. Dlatego warto wyjeżdżać na warsztaty, żeby doskonalić się w ujmowaniu rzeczywistości. :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie znak :) dziękuję !